Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Eto nuk pranon ofertėn e klubit nga Uzbekistani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Eto nuk pranon ofertėn e klubit nga Uzbekistani   Sat Jul 19, 2008 1:22 am

Sulmuesi i kombėtares sė Kamerunit, Samuel Eto, ka refuzuar ofertėn befasuese tė skuadrės nga Uzbekistani, Kuruvēi Tashkent, nė vlerė prej 40 milionė eurosh dhe atė vetėm pėr njė edicion. Futbollisti kamerunas, i cili udhėtoi nė Uzbekistan sė bashku me menaxherin e tij, e ka falėnderuar klubin dhe tifozėt e Kuruvēi.

Tashkent pėr mikėpritjen qė ia kanė bėrė, por njėherėsh ka bėrė tė ditur se nuk ėshtė i gatshėm pėr njė aventurė tė tillė.
"Jam 27-vjeē dhe nuk e kam kohėn pėr egzotikė. Synimi im ėshtė qė edhe mė tej tė fitojė trofe nė ligat mė tė forta tė Evropės", ka theksuar Eto. Pėr sulmuesin e Barcelonės deri mė tash kanė shfaqur interesim Ēelzi, Arsenali dhe Valencia, por asnjėra prej tyre nuk ka paraqitur ofertė zyrtare. Ndėrkohė mėsohet se nė konkurrencė pėr sulmuesin kamerunas do tė pėrfshihet edhe Liverpuli. Nė fakt, sipas mediave angleze Liverpuli pėr shkak tė borxheve tė mėdha do tė jetė i detyruar tė shesė Fernando Torresin, pėr tė cilin Ēelzi ka ofruar 60 milionė euro, prandaj zgjidhja mė e mirė nė kėtė rast pėr Benitezin, do tė ishte pikėrisht Eto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Eto nuk pranon ofertėn e klubit nga Uzbekistani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: