Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Galiani: Ronaldinjo na solli 30 mijė parapagues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Galiani: Ronaldinjo na solli 30 mijė parapagues   Sat Jul 26, 2008 10:49 pm

Zėvendėspresidenti i Milanit, Adriano Galiani, ka bėrė tė ditur se transferimi i Ronaldinjos nė "San Siro"ka filluar tė shpaguhet menjėherė. "Ronaldinjo menjėherė na ka sjellė njė rritje tė dukshme tė entuziazmit nė mesin e tifozėve.

Deri mė sot pas ardhjes sė tij kemi shituar madje 30 mijė bileta vjetore", ka theksuar Galiani, duke shtuar: "Pa dyshim Ronaldinjo ėshtė njė futbollist i madh. Mbetet tė shohim nėse ai do tė na bėjė diferencėn edhe nė fushėn e lojės. Unė personalisht besoj se ai do ta bėjė njė gjė tė tillė. Ai asnjėherė nė karrierė nuk ka pasur asnjė lėndim serioz. Koha do tė dėshmojė se sa i qėlluar ishte transferimi i tij. Trofetė nuk fitohen nė korrik dhe gusht".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Galiani: Ronaldinjo na solli 30 mijė parapagues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si Dr.Mark Mirashi e solli nė jetė pacientin e vdekur

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: