Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Real Madridi ofron vetėm 6 milionė euro pėr Van der Vartin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Real Madridi ofron vetėm 6 milionė euro pėr Van der Vartin   Sat Jul 26, 2008 10:50 pm

Reali i Madridit duket se nuk do tė heq dorė nga blerja e futbollistit holandez, Rafael van der Vart dhe dėshiron qė qysh nė kėtė edicion ta ketė nė radhėt e veta. Megjithatė, oferta e tyre prej 6 milionė euro, assesi nuk i ka kėnaqur drejtuesit e Hamburgut, skuadėr nė tė cilėn luan momentalisht futbollisti holandez.

"Nuk dėshirojmė as tė bisedojmė nėse oferta ėshtė e tillė", kanė bėrė tė ditur drejtuesit e klubit gjerman. Van der Vart edicionin e kaluar ishte futbollisti mė i mirė i Hamburgut, kurse pėr tė ardhmen e tij ai thekson: "Ndjehem mirė te Hamburgu dhe nėse do tė largohem nga kėtu, atėherė kėtė do ta bėjė vetėm nė rast se paraqitet ndonjė ofertė shumė e mirė dhe vjen nga ndonjė klub i madh. Reali ėshtė njė skuadėr shumė e madhe dhe njėra nga mė tė mėdhat nė historinė e futbollit, por nėse klubit tim nuk i pėlqejnė kushtet, atėherė sigurisht se nuk do tė largohem".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Real Madridi ofron vetėm 6 milionė euro pėr Van der Vartin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» Sekretari i Besim Beqajt, 28 mijė euro pagė vjetore nga shteti
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: