Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Maradona: Mesi duhet tė vendos vetė pėr pjesėmarrje nė Olimpiadė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Maradona: Mesi duhet tė vendos vetė pėr pjesėmarrje nė Olimpiadė   Sat Jul 26, 2008 10:51 pm

Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Armando Maradona, ka thėnė se sulmuesit tė ri tė Barcelonės, Lionel Mesi, i mungon karakteri i njeriut tė madh. "E shoh qė Mesi nuk ėshtė nė gjendje tė marrė vendimin, i cili mė sė shumti varet prej tij. Mendoj se ai duhet ta marrė vendimin pėr t'u paraqitur nė Olimpiadė.

Ky ėshtė njė rast i shkėlqyeshėm qė ai tė zhvillohet edhe mė shumė si futbollist", ka theksuar Maradona. "Mendoj se atij i mungon karakteri i njė lideri. Fatmirėsisht, ai e ka treguar karakterin e tij si futbollist, por shpresoj qė do ta ndryshojė edhe temperamentin e tij, ngase kėshtu siē ėshtė tash, nuk do tė arrijė ta dėrgojė skuadrėn e tij deri te trofetė. Nuk bėn qė pėr gjėrat tė cilat duhet t'i zgjidh ai, tė vendosin tė tjerėt. Ky ėshtė ai dimension, tė cilin nuk e shoh ende tek ai. Shpresoj qė njė ditė ta shoh, nė mėnyrė qė pas dy apo tre vitesh tė themi: 'Leo ėshtė lider'. Ai duhet ta ngrisė zėrin dhe tė luftojė vetė pėr tė fituar tė drejtėn pėr paraqitje nė kombėtare", ėshtė shprehur Maradona. Do theksuar se Barcelona ende nuk i ka dhėnė leje Mesit pėr t'u paraqitur nė Olimpiadė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Maradona: Mesi duhet tė vendos vetė pėr pjesėmarrje nė Olimpiadė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» LIRI LOSHI: NUK NDALET SERBIA - AJO DUHET NDALUR!
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Faik Krasniqi: Protokolli Eulex-Serbi, tanime pune e kryer,por si duhet te reagohet ndaj ketij Protokolli

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: