Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Deko: Kam shumė gjėra tė reja pėr t'i mėsuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Deko: Kam shumė gjėra tė reja pėr t'i mėsuar   Sat Jul 26, 2008 10:52 pm

Pėrforcimi i ri i Ēelzit, Deko, ka hedhur poshtė pohimet e Aleks Fergusonit, qė e ka quajtur skuadrėn londineze tė plakur dhe me pamundėsi pėr tė pėrparuar. Deko ka thėnė se beson se pėrkundėr moshės 30-vjeēe ka hapėsirė pėr tė pėrparuar nė lojėn e tij.

"Kam shumė gjėra tė reja pėr t'i mėsuar. Ardhjen nė Ēelzi e shoh si njė sfidė tė re. Para se gjithash, mendoj se Ēelzi ka njė skuadėr shumė tė fortė, por definitivisht ka gjėra tė cilat ende mund tė mėsohen, edhe pse jam 30-vjeē", ka theksuar Deko. Futbollisti portugez ka luajtur 62 minuta nė ndeshjen miqėsore ndaj Guangzhou Farmaceuticalit dhe ishte deri diku i kėnaqur me lojėn e treguar: "Mendoj se Ēelzi luajti mirė, duke pasur parasysh se bėhej fjalė pėr ndeshjen e parė nė turneun aziatik. Natyrisht nuk luajtėm nė mėnyrėn mė tė mirė qė dimė, por para nesh janė edhe disa ndeshje tjera, nė tė cilat sigurisht do tė tregojmė lojėra edhe mė tė mira", ka nėnvizuar Deko.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Deko: Kam shumė gjėra tė reja pėr t'i mėsuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Heqaje tė vjetra e tė reja
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: