Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Volkswageni pėrgatit njė breshkė edhe mė tė vogėl

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Volkswageni pėrgatit njė breshkė edhe mė tė vogėl   Sun Jul 27, 2008 2:08 pm

Nė internet tashmė kanė filluar tė qarkullojnė informata se Volkswagen mendon edhe pėr njė formė mė tė vogėl tė tipit Breshkė, e cila do tė kishte njė prerje nė rrotat e pasme, dhe do tė bazohej nė konceptin up!

Pėr momentin kėto informata rreth kėtij modeli rruhen nė fshehtėsi tė madhe, por siē kuptohet, ky model nė ofertėn e Volkswagenit do tė gjendet nėn modelin tashmė ekzistues, Breshkė, qė sė shpejti do tė zėvendėsohet me gjeneratėn e re.

Nė fakt, gjenerata e re e Breshkės (VW Beetle) sė tashme, bazohet nė gjeneratėn e gjashtė tė Golfit tė ri, derisa Breshka e re mė e vogėl do tė bazohet nė konceptin up! dhe do tė ketė prerje nė rrotat e pasme.

Mu pėr shkak tė ngjashmėrive me konceptin up!, disa mendojnė se Breshka mė e vogėl nė fakt do tė jetė zėvendėsim pėr up!, nė ato tregje nė tė cilat up! nuk do tė paraqitet, si pėr shembull tregu amerikan. Pėr kėtė arsye, pėr momentin mbetet e paqartė nėse do tė bėhet fjalė pėr njė model global, ose vetėm pėr njė version tė up! tė dedikuar pėr tregje tė caktuara.

Sidoqoftė, mė kėtė hap Volkswageni nė fakt fillon tė ndėrtojė njė nėnbrend nga i cili nė tė ardhmen ndoshta mund tė dalin edhe disa modele. Sa i takon stajlingut, nuk ka dyshime se do ta ruajė atė tė Breshkės, ndėrsa se si mund tė duket ajo mund tė shihi nga pasqyrimet e prezantuara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Volkswageni pėrgatit njė breshkė edhe mė tė vogėl
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Te rejat :: Te rejat-
Kėrce tek: