Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Adebajor: Nuk lėviz nga Arsenali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hackthebest
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 70
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Adebajor: Nuk lėviz nga Arsenali   Sat Jun 28, 2008 1:54 pm

.
Ndonėse kishte zėra tė shumtė se do tė kalojė nė radhėt e Milanit, ka qenė vetė sulmuesi i Togos, Emanuel Adebajor, qė ka konfirmuar se do tė qėndrojė tek Arsenali. “Jam futbollist i Arsenalit dhe kam edhe tri vjet kontratė. Pėr mua mė e rėndėsishmja ėshtė tė vazhdoj tė kėnaqem me futbollin. Do tė rri tek Arsenali”, ka thėnė Adebajor pėr “The Sun”.
Me kėtė deklaratė sulmuesi 24-vjeēar mė sė shumti e ka gėzuar trajnerin Arsen Venger, i cili ishte kundėrshtari mė i madh i shitjes sė futbollistit nga Togo. Mbetet tė shihet nėse qėndrimi i Adebajorit do t’u rezistojė ofertave tė tregut, duke marrė parasysh se ēmimi i tij ėshtė caktuar 31 milionė euro. Mė herėt Milani ka ofruar 28 milionė, ndėrsa Barcelona 25 milionė euro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adebajor: Nuk lėviz nga Arsenali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: