Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Anri: Ndoshta njė ditė do tė luaj nė Amerikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
hackthebest
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 70
Age : 29
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Anri: Ndoshta njė ditė do tė luaj nė Amerikė   Sat Jun 28, 2008 1:56 pm


Sulmuesi i Barcelonės, Tieri Anri, ka pohuar se nuk e hedh poshtė mundėsinė qė tė luajė nė ligėn amerikane, MLS. “Pse jo? E dua Amerikėn dhe kurdo qė shkoj atje, ndjehem i lirė. Kurrė nuk i dihet, njė ditė mbase do tė shkoj nė Amerikė pėr tė luajtur. Megjithatė nė kėtė moment jam futbollist i Barcelonės”, ka theksuar futbollisti i kombėtares franceze.
Anri momentalisht gjendet nė Nju Jork, ku ka luajtur nė njė ndeshje humanitare, nė tė cilėn janė paraqitur edhe kapiteni i kombėtares sė SHBA-sė, Klaudio Reina dhe basketbollisti i Feniksit, Stiv Nesh, qė njėherėsh ėshtė tifoz i flaktė i Totenhemit. Krahas tyre nė fushėn e lojės ishin edhe Salomon Kalu, Robi Fauler, Stiven Mekmanaman, si dhe basketbollistėt Leandro Barbosa dhe Beron Dejvis.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Anri: Ndoshta njė ditė do tė luaj nė Amerikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Mbahu nėno, mos kij frikė, se ke djemtė nė Amerikė!"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: