Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Figo ripėrtėrinė kontratėn me Interin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Figo ripėrtėrinė kontratėn me Interin   Sat Jun 28, 2008 1:59 pm


Portugezi, Luis Figo ka vendosur tė zgjasė kontratėn me Interin dhe tė luajė edhe njė edicion tjetėr nė fanellėn zikaltėr. "Edicionin e kaluar kam munguar nė shumė ndeshje pėr shkak tė lėndimeve, prandaj nuk kam dashur ta mbyll karrierėn nė atė mėnyrė.
Dėshiroj tė luaj edhe njė edicion dhe tė tregoj se ende mund tė luaj nė nivelin e lartė. Mė vjen mirė qė dėshira ime ka gjetur mbėshtetje tek drejtuesit e Interit", ka pohuar veterani portugez.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Figo ripėrtėrinė kontratėn me Interin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: