Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Barcelona kėrkon Arshavinin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
cracker
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 131
Age : 25
Registration date : 25/06/2008

MesazhTitulli: Barcelona kėrkon Arshavinin   Sat Jun 28, 2008 2:03 pm


Barcelona duket se ėshtė e gatshme ta bėjė realitet ėndėrrėn e futbollistit rus, Andri Arshavin, i cili po shkėlqen nė Euro 2008. Nė fakt, sulmuesi i Zenitit, njė ditė mė parė pohoi se Barcelona ėshtė klubi i ėndrrave dhe se do tė dėshironte qė karrierėn ta vazhdonte nė kėtė klub.
Ndėrkohė ka qenė drejtori sportiv i Zenitit, Konstantin Sarsania, i cili ka bėrė tė ditur se Barcelona ka kontaktuar me drejtuesit e klubit rus dhe pritet qė marrėveshja tė finalizohet pas kthimit tė Arshavinit nė vendlindje. "Barcelona ka bėrė njė kėrkesė formale pėr blerjen e Arshavinit. Ne do tė bisedojmė rreth kėsaj ēėshtje pas kthimit tė Arshavinit nga Vjena", ka theksuar Sarsania. Pėrveē Barcelonės pėr shėrbimet e sulmuesit rus janė tė interesuara edhe shumė klube evropiane, nė mesin e tė cilave Arsenali, Njukasėlli, Interi, Milani etj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Barcelona kėrkon Arshavinin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: