Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Player elegant multimedial nga iRiver

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Player elegant multimedial nga iRiver   Sat Aug 02, 2008 1:03 am

Nė fillim tė vitit nė njėrin nga panairet mė tė mėdha tė elektronikės shpenzuese, CES 2008, kompania iRiver ia ka paraqitur publikut playerin e vet bartės multimedial. Kanė kaluar bukur do muaj dhe gati sa nuk kemi harruar pėr tė, mirėpo nga iRiver vjen njoftimi se Spinn zyrtarisht ėshtė nė shitje.

Multimediali bartės nga iRiver i emėruar Spinn, ka ekran AMOLED prej 3.3 inēėsh, mbėshtet riprodhimin e pothuajse tė gjitha formateve audio (MP3, WMA, OGG, FLAC, ASF) dhe video (MPEG4, WM9, WMA) dhe pranim digjital tė programeve televizive, ka pranues tė radiovalėve FM, e nė tė mund tė paraqiten edhe pėrmbajtjet e punuara nė Flash.

Nė dispozicion janė dy versione tė kėsaj pajisje – ajo me kapacitet prej 4GB do tė shitet me ēmim prej 164 eurosh, e derisa tjetra me kapacitet prej 8GB me ēmim prej 189 eurosh.

Spinn fillimisht do tė paraqitet nė tregun tajvanez, mirėpo nuk ėshtė e njohur koha kur pritet tė pushtojė tregjet tjera tė botės.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Player elegant multimedial nga iRiver
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Te rejat :: Te rejat-
Kėrce tek: