Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka   Sat Aug 02, 2008 1:07 am

Diē mė shumė se dy muaj para premierės botėrore tė Fordit tė ri Ka nė Paris, nė internet ėshtė paraqitur fotografia e parė e kėtij automjeti.

Siē ėshtė mundur tė pritet, gjykuar nga fotografia, Ka i ri, nga aspekti vizual, ka marrė pjesėt mė tė mira tė dizajnit evropian tė Fordit – maskėn e pėrparme atraktive dhe linjėn anėsore dinamike.

Ka i ri nė fakt me shumė gjėra pėrngjanė nė Fiestan e re.
Modeli mė i vogėl ndanė platformėn me Fiatin e suksesshėm – modelin 500. Automjeti nė shitje do tė duhej tė paraqitej nė fillim tė vitit tė ardhshėm, derisa fillimisht do tė duhej tė pėrmbante dy motorė me benzinė (1.4 dhe 1.6) dhe njė me naftė – 1.6 TDCi.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Paraqitet fotografia e Fordit tė ri Ka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Te rejat :: Te rejat-
Kėrce tek: