Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ktu postoni vetem Barcoleta

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:16 pm

Qe po Ia nisi un i Pari me Disa:

Provimi i hases e hyses
Kish qen ni her hasa e hysa.e kishin ni provim,e per mi kalu ate provim e kishin ba ni dallavere. kur hini hasa n“provim profesori ia bani tri pytje:
qka hajna na? hasa i tha:
speca kastraveca patligjana e te tjera
me qka luftojna?hasa i tha: tenka automata mitroleza etj
a ka jete ne hane?hasa tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu. e kur hini hysa profesori iau kish nrru venin pytjeve.profesori e pyti:me qka luftojna na ? ai i tha: me patligjana kastraveca speca etj
profesori e pyti:qka hajna na? tenka automata mitroleza etj.
profesori i tha: a je budall ti? hysa i tha: thuhet qe po por shkenca ende se ka vertetu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:16 pm

Vjerrsha

kan hi hasa edhe hysa me vjedh ne bank edhe hasa hin ne brendi te bankes e hysa rrin me rujt te dera
edhe vjen nje polic edhe i thote hyses qka po ban e ky i thote se jam te shkrujt vjerrsha , polici i donte vjerrshat edhe i thote lexoma nje , ja nis hysa
LINDI DJELLI
PERENDOJ HANA
IK HAS
SE TU ** NANA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:17 pm

Shkova ne shpi

Jon kan Hasa edhe Hysa edhe tu u shetit rruges nuk e shohin ni grop te madhe e rrzohen.E tani nuk mujn me dal prej gropes 2 dite e Hasa nervozohet edhe ja bon Hyses:Hys edhe 5 minuta nese nuk dalum une shkova ne shpi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:17 pm

Hasa Hysa
U kan Hasa edhe Hysa hasa u kan i meqem e hysa u kan budall edhe jon shku me ni provim te historis edhe u hi hysa. Ja ka bo profesori a e din kush u kan sundusi ma i madh ne bot ai ka than hitleri ne cilin vit ka vdek ja ka bo 1948 a ka pas jet para dinisaurve ai ka than po shkenca e ka zbulu bota nuk o tu besu edhe u dal ai krejt pergjigjet e sakta edhe ja ka bo hasa hyses pergjigjet ishin hitleri 1948edhe shkenca e ka zbulu bota nuk osht duke besu edhe u hi hysa ja ka bo profesori qysh e ki emrin ai ka than hitler sa vjet i ki ai ka thon 1948 a je budall.... shkenca e ka zbulu bota nuk osht tu besu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:18 pm

Hasa e Hysa
Ka qen Hasa e Hysa edhe jun nis per ne Amerik per mi qu do budall me ballon edhe kur jon nis udhes me ballon Hasa ka qen tu i gra ballonit e Hysa ka qen kondukter kur pe nin qe balloni po livrit e Hasa i thot Hyses shko dili se qka po bojn ata budall kur del Hysa i shef se po lujshin futboll edhe i thot Hases po lujshin futboll,ai i thot se qitja topin jasht e net lujn jasht futboll edhe Hysa ja merr topin edhe e qel deren e ballonit edhe jav qet topin jasht,krejt ngajn mas topit veq njo jet.
Edhe e vet Hysa se qka po pret ti ktu,dil edhe ti,ai i thot se un po rri se un jom portjer ha ha ha ha ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:19 pm

hasa e hysa
kan qen hasa edhe hysa jan kan me nje banes 10 kat nuk kan mujt me zhdryp posht, i thot hasa hyses qe une po pshurri ti kapo per shurre tem edhe shloesh.
jaaa ban hysa, e ma kan une budall me ma nal ti shurren e une mu myt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:19 pm

telefoni
jon kon hasa e hysa me ni banes edhe njoni e ka ble banesen ne kat 5 njoni ne te 1 edhe i pengojn kojshin kur e thirrnin njoni tjetrin edhe qka bojn kojshija ja blejn telefonat te dyve edhe thojn mir u bo se sbon zhurm mo kur ni dit del hasa edhe e thirr apet hysen ooo hys ooo hys shko te telefoni se po du me te thirr Razz:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:21 pm

Beba
Po vrapon Sabilja neper rruge me beben ne dore dhe ne at moment po e takon Hasen.
Sabilja: Hase, Hase ngutu nimom se beba e ka perbi nje plumb!
Hasa: Po gabon po ma drejton beben ka une e robt ti ** mem ndodh nojsen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:22 pm

mickojat
nje dit hasen e hysen e hajn mickojat kur shkon te doktorii ai i thot me flej deshun ne oborr ato e marin nga nje singjer e qesin ne oborr dhe bien per me fjetur kur po i sheh yjzit hasa po i thet hyses oj hys erdhƫn mickojat me bateria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:23 pm

Hasa ne shkoll
Po shkon ne shkoll Hasa edhe tash profesori i gjuhes pi vet nxansit qka don me thon fjala knaqsi.Dikush ty thon qokollat dikush banane krejt per veti e po ja bon hases ani pra has qka don me thon per ty fjala knaqsi aj po thot botht e ni qikes 16 vjeqare.Po e qet prej ore edhe po i thot neser pa prind nuk te pranoj ne ore.Neser ky po vjen pa prind edhe po ulet ne bank te fundit se gjith ish kon ne te paren.Kur e pa profesori po i thot pse ke ardh pa prind edhe pse je ul ne bank te fundit.Ai po thot me ka thon baba nese botht e ni qikes 16 vjeqare sjon knaqsi ather ti kokshe peder edhe duhet me nejt sa ma larg teje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:24 pm

Fotografia per leternjoftim
Ishin kan Hasa edhe Hysa . Edhe qohet Hasa naten edhe po e qel ni grop sa me e nxan deri ne qaf qohet Hysa edhe i thot kqa je kah ban bre, o po e qeli ni grop per me dal ne fotografi per leternjoftim edhe atij nuk i doket interesant edhe ja fut aper gjum ky e kryn gropen edhe ja nis gropes se dyt apet qohet Hysa edhe i thot e tash qka je kah ban, o budall dy her kam me dal ne fotografi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:26 pm

Hasa
Kishte shkuar Hasa ne ushtri dhe njƫ dite i mbledh komandanti bashke te gjithe ushtaret. Jashte ishte dimer dhe me bore.
Pasi dalin dhe rreshtohen komandanti pyet : Kush mundet me shkru emrin e vet me urine (shurre) ne bore i ka 10 dite pushim.
Hasa paraqitet dhe thote : Une mundem shoku komandant, por une jam analfabet keshtu qe duhesh te ma mbajsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:27 pm

Hasa , Hysa katin e 100...
u kon hasa e hysa ne nje banes 100 katshe , edhe kan dasht mu la po uj nuk ka pas , at dit u kon mjegell edhe posh baneses jon kon disa plloqa te kalterta , tash hasa del ne dritare edhe i shen qato plloqa edhe i thos hyses se paska uj qatė posht a te kcejim , keta dy pajtohen edhe hasa kcen i pari edhe bjen me kry dhe met budall tu kesh kur kcen hysa bjen me kom edhe ja nis me qajt i drejtohet hases dhe i thot ani ani une e theva komen e ti po qesh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:29 pm

Djali dhe baba
u kan ni her ni djal edhe e ka kry gjys`vjetorin e par edhe i ka than baba hajde ti shoh notat .. Djali i thot : "Ksaj here notat si kam shum mir " qyqy.. n matematik 1`sh pse ?? msusja um veti sa bajn 3+2 un i thash 5 tani um veti 2+3 i thash qasi muti .. qyqy edhe n histori pse ??? m veti kush e ka vra napoleon bonaparten i thash " arsimtar a shpijun po tu dokna a " ma qitni 1`sh edhe mi dha 2 shpulla e m`tha " mu qu krejt dyjaja n kam s ta hjeki nishin ..qyqy edhe n gjuh shqipe n gjuhen e nanes pse ?? ehh qe qka m veti m tha " Lendita Doli n 3 t nates .. qka osht lendita i thash " RROSPI " qysh me dal n 3 t nates n qytet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:30 pm

profesori
hyn profesori n klase..te gjithe qohen n kembe vetem luli jo..profesori e pyet..ty lul a spo te qohet a ... jo pergjigjet luli mua me qohet veq kur te hyn profesoresha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cracker psycho
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 112
Age : 30
Registration date : 30/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:31 pm

Bubrrecat edhe Elefanti
Ishin kan tu lujt futoll bubrrecat me elefantat edhe kryhet loja edhe elefantat fitojn edhe tash bubrrecat pi inatit kapen mu rre me elefantat edhe krejt ju gjuhen ne shpin veq ni elefanti edhe elefanti kesh nihere edhe veq shkunet krejt bubrrecat bin ne tok veq njo jet edhe tasht ja bon njo pi poshtit ati qe osht nal ramadan furre ramadan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:33 pm

Ok shu interesante kto vicat e cracker psycho hahaha Laughing
Qe disa prej meje :

mushkrit
u kanen ni njeri edhe ka shku me ble mushkri edhe kur i ka ble nipar i ka mshef te mushkrit kur u shku te arkame pagu k a kesh shum edhe aj shitsi ja ka bo kadal s po te bin mushkrit aj i ka nxjerr e ka than qe merri se veq bona hajgare e shitsi as qe e ka dit qe i ka vjedh

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:35 pm

kopshti zoologjik
ish kon njoni edhe kish shku ne zvicer me lyp pun eshe kur shkon atje nuk gjon pun,po qka me bo shkon ne kopsht zoologjikedhelyp pune.shefi ithot po ne zavensojsh majmunin veq ai na mungon shqiptari i thot po, edhe vin me vizitu disa njerz kopshtin edhe ai tu livrit e lshojn ato hekrat edhe bjen posht te luanat edhe ky tut tho mos pom hajn.
Ata i marin er edhe i thojn a shqipter je po shuj mos bon za se edhe na shqiptar jena.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:37 pm

Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari
Na ishin nje hete Amerikani,Gjermani dhe Shqiptari.Ata kishin hyp ne nje ajroplan.Ne ato momente Amerikani po luante me kompjuter pas pak e kap kompjuterin pe dritates e hedh jash.Gjermani me Shqpitari i thon ce e hodhe be?Amerikani thot:ka sa te duesh ne AMERIK.
Pas pak Gjermani po luante me lodra luan sa luan i kap lodrat pi dritares i hedh jash.Amerikani me Shqiptarin i thon:ce i hodhe be?Gjermani thot:po ka sa te duash ne GJERMANI.
Pas Gjermanit vin Shqiptari ai e kap ni macedon pi dritares e hedh jash.Amerikani me Gjermanin i thon :ce e hodhe be ? Shqiptari thot:po ka sa duesh ne MAQEDONI . haha

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 4:38 pm

Berberi
Nje njeri pothuajse i teri tullac shkoi te berberi per ti shkurtu floket.
"Sigurisht Zoteri berber se nuk do te me kerkoni shumen e njete te te hollave sikurse edhe tjerve sepse edhe ti po e sheh se sa floke kam" shtoi klienti.
"Po, ne rastin tend eshte e vertet se une nuk kam shume me shkurtu por humbi shume kohe duke i hulumtu per me ti gjete qimet" tha berberi.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 5:57 pm

DHĖMBĖTĒ’tė tha mami kur u ktheve nė shtėpi dy ditė

pas kremtimit tė matures?

-Asgjė.Kėta dy dhėmbė edhe ashtu e kam

pasur ndermend t’I nxjerr!

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 5:57 pm

PARKU-A tė kujtohet I dashur,nė kėtė park ma ke

vjedhur puthjen e pare?-I thot gruaja burrit.

-Po si nuk mė kujtohet e dashur-ia kthen burri.

Pėr shkak tė asaj hajnie ende jam nė burg.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 5:58 pm

EMRATNjė grua nė Austali I kishte nėntė fėmijė

dhe mendonte se kjo ishte e mjaftueshme.

Kur lindi fėmiu I dhjetė ia dha emrin FUND.

Mirėpo , pas njė viti I lind edhe fėmiu I

njėmbėdhjetė tė cilin e quajti POS SCRIPTUM.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 5:58 pm

ĖNDĖRAKur u zgjua njė dembel I papunė nga gjumi I tha sė shoqes:

-Jam kėnaqur sonte.Nė ender gjeta njė punė tė mire,ku

fitoja shumė para…

-Vazhdo tė flesh mor budalla,derisa tė fitosh njė shumė tė mire-

I tha e shoqja.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   Sat Aug 02, 2008 5:59 pm

MOS U SHQETĖSO BABANjė djalė vrapon I gėzuar te babai I tij.

-Baba , a do tė mė blesh njė daulle?

-Do te bėsh zhurmė more bir!

-Mos u shqetso,baba,do t’I bie kur tė jesh nė gjum..

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ktu postoni vetem Barcoleta   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ktu postoni vetem Barcoleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Dilaver Goxhaj:NATO-ja e vetme nuk mund ta clironte Kosoven! A. Kurti Opozitari I vetem ne Kosove,Interviste,nga Raimonda Moisiu

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Humor dhe Barcoleta :: Humor dhe Barcoleta-
Kėrce tek: