Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Boksierėt kosovarė u kthyen nga Pogradeci

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Boksierėt kosovarė u kthyen nga Pogradeci   Wed Aug 13, 2008 1:39 am

Pėrfaqėsuesja e Kosovės nė boks pėr seniorė dhe pėr shpresa me sukses ka pėrfunduar pėrgatitjet dhjetėditėshe nė Pogradec tė Shqipėrisė.
Nga data 1 gusht e deri mė 11 tė kėtij muajit, boksierėt janė pėrgatitur nė tė gjitha pikėpamjet dhe janė tė gatshėm pėr ēdo aktivitet ndėrkombėtar. Pėrzgjedhėsi Mehmet Haxhani, sė bashku me Shefki Bogujevcin, me punėn e tyre kanė arritur boksierėt t’i pėrgatisin nė kondicion dhe nė teknikė. "Kushtet pėr punė kanė qenė tė shkėlqyeshme nė Pogradec dhe kemi arritur nė tėrėsi t’i realizojmė objektivat tona. Tash mbetet ēėshtja e pėrzgjedhėsit qė t’i pėrcaktojė boksierėt pėr turnetė e ndryshėm ndėrkombėtar", ka pohuar zėdhėnėsi i FBoxK-it, Latif Demolli.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Boksierėt kosovarė u kthyen nga Pogradeci
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhihadisti kosovar i ISIS-it
» Kurizitet kosovar: Sabri Azemi zbulon zmadhuesin mekanik
» Vritet nė Irak terroristi kosovar i ISIS-it, Kujtim Xheladini
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: