Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pėrfaqėsuesja e Kinės fiton medaljen e artė nė gjimnastikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Pėrfaqėsuesja e Kinės fiton medaljen e artė nė gjimnastikė   Wed Aug 13, 2008 1:40 am

Pėrfaqėsuesja e Kinės nė gjimnastikė nė konkurrencėn e meshkujve ka fituar medaljen e artė olimpike nė garat ekipore.
Pėrfaqėsuesja e Kinės nė pėrbėrje, Jibing Ēeng, Shu Huang, Shjaopeng Li, Ēin Shijao, Vei Jang dhe Zu Kai, nė finale grumbulluan gjithsej 296,125 pikė. Medaljen e argjentė e fitoi Japonia, e cila ka fituar tė artėn nė Athinė, derisa e bronzta i takoi pėrfaqėsueses sė SHBA-sė.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Pėrfaqėsuesja e Kinės fiton medaljen e artė nė gjimnastikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PD: Lulzim Basha fiton Tiranėn, tė dhėnat tona janė tė sakta
» Ali Podrimja: Diktatura dhe mėsuesja ime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: