Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Medalje e artė pėr Korenė e Veriut nė peshėngritje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Medalje e artė pėr Korenė e Veriut nė peshėngritje   Wed Aug 13, 2008 1:41 am

Peshėngritėsja nga Koreja e Veriut, Park Hjon-Suk, ka fituar sot medaljen e artė nė karegorinė deri nė 63 kg.
Medaljėn e argjentė e fitoi Irina Nekrashov nga Kazakistani, derisa vendi i tretė dhe medalja e bronztė i takoi peshėngritėses nga Tajvani, Lujing Qi.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Medalje e artė pėr Korenė e Veriut nė peshėngritje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AKR premton 7 pėr qind ngritje ekonomike dhe 30 mijė vende pune

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: