Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kinezet Ksin dhe Rulin fituese nė kėrcime nė ujė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Kinezet Ksin dhe Rulin fituese nė kėrcime nė ujė   Wed Aug 13, 2008 1:41 am

Dyshja kineze Van Ksin dhe Ēen Rulin ka fituar medaljen e artė olimpike nė kėrcime tė sinkronizuara nė ujė nė lartėsi prej 10 metrash.
Vendi i dytė dhe medalja e argjentė i takoi australianeve Melisa Vu dhe Brajoni Koll, ndėrsa medaljen e bronztė e fituan meksikanet Paola Espinoza dhe Tatjana Ortiz.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
Kinezet Ksin dhe Rulin fituese nė kėrcime nė ujė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Sport :: Sport-
Kėrce tek: