Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 BMW Z4 i ri vjen nė fund tė kėtij viti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: BMW Z4 i ri vjen nė fund tė kėtij viti   Mon Dec 01, 2008 12:02 am

Thashethemet pėr daljen nė shitje tė BMW Z4 tė ri po qarkullojnė qė bukur njė kohė. Kishte shpresa se ai do tė paraqitet nė panairin e automjeteve nė Los Angeles, por gjykuar sipas burimeve nga BMW, kjo do tė mund tė ndodhte vetėm nė muajin dhjetor tė kėtij viti.

Opsionet, kur bėhet fjalė pėr motorėt do tė pėrfshijnė ata atmosferik dhe twin-turbo 3.0 litėrsh me gjashtė shpejtėsi i cili gjendet nė modelet 328i i 335i, sė bashku me versionin M i cili do tė integrohet nė V8 nga M3.

Pamjen do tė karakterizojė dizajni i ri i pjesės sė pėrparme dhe tė prapme, linja mė e ulėt e kulmit dhe mbrojtėsi i prapmė.
Pėr vitin 2009 pritet se BMW do tė ndalojė sė prodhuari versionin me kulm tė butė, derisa nė ofertė do tė jetim vetėm ai me kulm tė fortė.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
BMW Z4 i ri vjen nė fund tė kėtij viti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Skėnderbeu, Mbreti luftėtar i Shqipėrisė", vjen nė atdhe
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!
» Suzana Kuqi: Dhuratat e kėtij viti
» Art kulturė dhe poezi kushtuar 34 vjetorit tė demonstratave tė viti 1981

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Rregullat nė Forum! :: Rregullat-
Kėrce tek: