Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 HP paraqiti njė Pavillion tė vogėl

Shko poshtė 
AutoriMesazh
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: HP paraqiti njė Pavillion tė vogėl   Wed Jan 07, 2009 11:36 pm

Brendi Pavillion i prodhuesit Hewlett-Packard ėshtė i rezervuar pėr laptopėt e dedikuar pėr multimedia, mirėpo modeli i ri i kėsaj serie ėshtė jashtėzakonisht kompakt.
[img][/img]
HP Pavillion dv3 dallon me ekranin e diagonales 13.3 inēėshe dhe paketės shumė tė pasur tė pajisjeve, e cila nė konfiguracionin mė tė fuqishėm pėrfshin procesorin Turion X2 Ultra ZM-86 me takt punues 2.4 GHz, kartelė grafike ATI Radeon 3200, 8 GB DDR3 RAM memorie si dhe disk tė fortė me kapacitet prej 400 GB.

Nė tė gjendet rrjeti pa tela WiFi e Bluetooth, DVD burner, qasja ExpressCard, 3 porte USB dhe VGA, si dhe qasjet HDMI e eSATA.
Ēmimi sillet prej 799 dollarėsh, mirėpo kėtė shumė mund ta kalojė edhe disa herė, varėsisht nga pajisjet e kėrkuara.

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
HP paraqiti njė Pavillion tė vogėl
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Rregullat nė Forum! :: Rregullat-
Kėrce tek: