Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pershendtje khz NGA www.kh-crew.tk

Shko poshtė 
AutoriMesazh
djardian
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 32
Registration date : 27/04/2010

MesazhTitulli: pershendtje khz NGA www.kh-crew.tk   Mon May 17, 2010 12:40 pm

pershendtje khz

do te doja te jemi partner
dhe te kemi bashkpunim!


ju uroj gjdo sukses ne te ardhmen

me rrespket ardian
KOSOVA HACKING CREW
www.kh-crew.tk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besthacker
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 369
Age : 26
Registration date : 06/06/2008

MesazhTitulli: Re: pershendtje khz NGA www.kh-crew.tk   Fri Aug 13, 2010 10:06 pm

Pershendetje Adrian, mirse ke ardh ne forumin ton, edhe sigurisht qe do te jemi partner.
Me respekt stafi KHZ. Very Happy

_________________

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://khz-crew.clicboard.com
 
pershendtje khz NGA www.kh-crew.tk
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Prezanto WebFaqen Tuaj :: Prezanto WebFaqen Tuaj-
Kėrce tek: