Kosova Hacker's Zone

Khz-CreW
 
ForumForum  PortaliPortali  CalendarCalendar  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 KHC Virus Remover krijuar nga AHShvercer ,Ardian dhe KHC ;)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
djardian
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 3
Age : 32
Registration date : 27/04/2010

MesazhTitulli: KHC Virus Remover krijuar nga AHShvercer ,Ardian dhe KHC ;)   Mon May 17, 2010 12:45 pm

KHC Virus Remover krijuar nga AHShvercer dhe DJ Ardian dhe KHC Wink

Eshte nji virus remover i vogel Very Happy normal ju ndihmon shum Winklinku per shkarkim:


ju duhet te jeni loguar ne forum

per ti par te gjitha programet nga stafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
KHC Virus Remover krijuar nga AHShvercer ,Ardian dhe KHC ;)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Esat Ruka:SKĖNDER FRASHĖRI, themeluesi i kėngės sė krijuar nė Mat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Kosova Hacker's Zone :: Hacking Programe :: Programe-
Kėrce tek: